Jednostka Cyclo Vac H715 to następca poprzedniego modelu 711. Zastosowanie 3-stopniowej turbiny amerykańskiej firmy Electro-Motors skutkuje imponującym podciśnieniem wynoszącym ponad 39 kPa, co pozwala na uzyskanie niespotykanej skuteczności sprzątania! Model ten wyposażony jest w dodatkowy filtr chłodzącego silnik powietrza, który pozwala uniknąć osadzania się pyłu węglowego ze zużytych w trakcie eksploatacji szczotek w otoczeniu zainstalowania odkurzacza.


Ponadto jednostka posiada system Dual Connect, który daje możliwość podłączenia instalacji zarówno z lewej jak i prawej strony urządzenia.
Technologia AntiVibraSound ogranicza wibracje silnika do minimum, zapobiegając przedostawaniu się drgań i hałasów poprzez obudowę jednostki centralnej.
System mocowania EasyFit pozwala na łatwe oraz bezpieczne zamontowanie jednostki centralnej. Rozwiązania technologii Hybrydowej pozwalają użytkownikowi zdecydować o tym czy będzie korzystał tylko z samoczyszczącego się filtra, czy dodatkowo będzie używał wymiennych filtrów workowych.


W skład zestawu wchodzi odkurzacz Cyclo Vac H715 Black Edition oraz komplet wysokiej jakości oryginalnych akcesoriów Cyclo Vac wraz z wężem ssącym  posiadającym włącznik w rączce. W komplecie z odkurzaczem znajduje się tłumik oraz zestaw przyłączeniowy do instalacji ssącej.


Jednostka centralna Cyclo Vac H715 Black Edition została objęta opcjonalnym programem 25-letniej gwarancji na wszystkie części bez limitu godzin przy zachowaniu 3-letniej gwarancji na obsługę serwisową. Standardowa gwarancja to 10 lat gwarancji na części odkurzacza i 3 lata na koszty prac serwisowych oraz 5 lat na akcesoria z zestawu sprzątającego.

Zapytaj o specjalną cenę:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Jednostka Cyclo Vac H715 to następca poprzedniego modelu 711. Zastosowanie 3-stopniowej turbiny amerykańskiej firmy Electro-Motors skutkuje imponującym  podciśnieniem wynoszącym ponad 39 kPa, co pozwala na uzyskanie niespotykanej skuteczności sprzątania! Model ten wyposażony jest w dodatkowy filtr chłodzącego silnik powietrza, który pozwala uniknąć osadzania się pyłu węglowego ze zużytych w trakcie eksploatacji szczotek w otoczeniu zainstalowania odkurzacza.


Technologia AntiVibraSound ogranicza wibracje silnika do minimum, zapobiegając przedostawaniu się drgań i hałasów poprzez obudowę jednostki centralnej. System mocowania EasyFit pozwala na łatwe oraz bezpieczne zamontowanie jednostki centralnej. Rozwiązania technologii Hybrydowej pozwalają użytkownikowi zdecydować o tym czy będzie korzystał tylko z samoczyszczącego się filtra, czy dodatkowo będzie używał wymiennych filtrów workowych.
W komplecie z odkurzaczem znajduje się tłumik oraz zestaw przyłączeniowy do instalacji ssącej.


Firma Cyclo Vac pewna najwyższej jakości swoich produktów oferuje aż 10-cio letnią gwarancję na wszystkie części urządzenia bez limitu godzin pracy!

Zapytaj o specjalną cenę:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Cyclo Vac HX 7515 to jedyna w swoim rodzaju jednostka centralna typu Split. Jej wyjątkowość polega na możliwości podłączenia drugiego modułu silnika z turbiną na dwa sposoby w zależności od potrzeb i oczekiwań! Jeśli potrzebujesz jednostki centralnej idealnej do systemu Retraflex lub jeśli masz rozbudowany system gniazd ssących i chcesz sprzątać w 2 osoby w jednym czasie to Cyclo Vac HX 7515 jest stworzona dla Ciebie! Wystarczy podpiąć drugi moduł do odpowiedniego króćca, a parametry ssące jednostki dostosują się do Twoich potrzeb. Dodatkowo odkurzacz wyposażony jest w unikalną na skalę światową technologię DataSync.

Rozwiązania technologii DataSync pozwalają na pełny monitoring stanu filtrów na wyświetlaczu jednostki oraz zmianę siły ssania poprzez zmianę obrotów silnika co przekłada się na ograniczenie zużycia energii o 20%. Każdy model HX jest wyposażony w specjalny moduł Soft Start, który płynnie uruchamia silnik odkurzacza, przedłużając jego żywotność. Jeśli zapomnimy wyłączyć odkurzacz lub zostanie on włączony przez pomyłkę, to po upływie jednej godziny ciągłej pracy wyłączy się on automatycznie. Zastosowane silniki mają wysokie parametry ssące, a także system wolnego startu i zabezpieczenie przed przegrzaniem, co znacznie zwiększa ich żywotność!
Model ten wyposażony jest w dodatkowy filtr chłodzącego silnik powietrza, który pozwala uniknąć osadzania się pyłu węglowego ze zużytych w trakcie eksploatacji szczotek w otoczeniu zainstalowania odkurzacza. Technologia AntiVibraSound ogranicza wibracje silnika do minimum, zapobiegając przedostawaniu się drgań i hałasów poprzez obudowę jednostki centralnej. System mocowania EasyFit pozwala na łatwe oraz bezpieczne zamontowanie jednostki centralnej.
Rozwiązania technologii Hybrydowej pozwalają użytkownikowi zdecydować o tym czy będzie korzystał tylko z samoczyszczącego się filtra, czy dodatkowo będzie używał wymiennych filtrów workowych. Firma Cyclo Vac pewna najwyższej jakości swoich produktów oferuje aż 15-to letnią gwarancję lub 750h pracy na wszystkie części urządzenia!

Jednostka Cyclo Vac H615 to następca modelu 611. Model dedykowany jest do średnich domów z instalacją nie przekraczającą 8 punktów ssących.


Zasadnicza różnica do poprzedniego modelu to zastosowanie znacznie mocniejszego silnika Ametek, pozwalającego uzyskać aż 700 AirWatt mocy ssącej, przy głośności urządzenia wynoszącej 59dB! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii AntiVibraSound, która ogranicza wibracje silnika do minimum i znacznie wycisza jego pracę.
Rozwiązania technologii Hybrydowej pozwalają użytkownikowi zdecydować o tym czy będzie korzystał tylko z samoczyszczącego się filtra, czy dodatkowo będzie używał wymiennych filtrów workowych. W komplecie z odkurzaczem znajduje się tłumik oraz zestaw przyłączeniowy do instalacji ssącej. 

 

Firma Cyclo Vac pewna najwyższej jakości swoich produktów oferuje aż 10-cio letnią gwarancję na wszystkie części urządzenia bez limitu godzin pracy!

Sprawdź aktualną promocję na tę jednostkę: Promocja wiosna 2017

Jednostka Cyclo Vac H615 Black Edition to następca modelu 611.
Model dedykowany jest do średnich domów z instalacją nie przekraczającą 8 punktów ssących. Zasadnicza różnica do poprzedniego modelu to zastosowanie znacznie mocniejszego silnika Ametek, pozwalającego uzyskać aż 700 AirWatt mocy ssącej, przy głośności urządzenia wynoszącej 59dB! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii AntiVibraSound, która ogranicza wibracje silnika do minimum i znacznie wycisza jego pracę.
Ponadto jednostka posiada system Dual Connect, który daje możliwość podłączenia instalacji zarówno z lewej jak i prawej strony urządzenia. Rozwiązania technologii Hybrydowej pozwalają użytkownikowi zdecydować o tym czy będzie korzystał tylko z samoczyszczącego się filtra, czy dodatkowo będzie używał wymiennych filtrów workowych.


W skład zestawu wchodzi odkurzacz Cyclo Vac H615 Black Edition oraz komplet wysokiej jakości oryginalnych akcesoriów CycloVac wraz z wężem ssącym posiadającym włącznik w rączce. W komplecie z odkurzaczem znajduje się tłumik oraz zestaw przyłączeniowy do instalacji ssącej.


Jednostka centralna Cyclo Vac H615 Black Edition została objęta opcjonalnym programem 25-letniej gwarancji na wszystkie części bez limitu godzin przy zachowaniu 3-letniej gwarancji na obsługę serwisową. Standardowa gwarancja to 10 lat gwarancji na części odkurzacza i 3 lata na koszty prac serwisowych oraz 5 lat na akcesoria z zestawu sprzątającego.