Witaj na stronie
cms system

wybierz interesujący Cię
temat:

faq


RAZEM ZBUDUJMY W PEŁNI FUNKCJONALNY SYSTEM ODKURZACZA CENTRALNEGO


Odkurzacze centralne

Czym jest odkurzacz centalny?

Skoro tutaj trafiłeś, to zapewne masz jakieś informacje na temat odkurzaczy centralnych. Zapewne znasz zasadę działania albo ktoś w rodzinie lub znajomy ktoś ma takie rozwiazanie. 
Jeśli nie masz o tym wiedzy, zapraszam do zapoznania się z krótką informacją dotyczącą odkurzaczy centralnych i ich ideą działania.

Zasada działania systemu centralnego odkurzania jest bardzo prosta. Gniazda rozlokowane w newralgicznych punktach Twojego domu połączone są systemem rur biegnących w ścianach i podłogach. Wszystkie gniazda ssące podłączone są do odkurzacza centralnego za pomocą nisko napięciowego przewodu. Włączenie odkurzacza odbywa się poprzez włożenie końcówki węża do gniazda lub dopiero po przesunięciu przycisku na jego rękojeści w pozycję „ON”. Powietrze, które jest zassane podczas odkurzania zostaje trwale usunięte z pomieszczenia a zanieczyszczenia osadzają się w pojemniku lub worku filtracyjnym. Odkurzacz centralny CycloVac skutecznie usuwa wszystkie alergeny, roztocza i inne bakterie o średnicy poniżej 0,3 mikrona wraz ze zużytym powietrzem na zewnątrz budynku.  W rezultacie użytkownicy centralnych odkurzaczy cieszą się czystym i zdrowym powietrzem w swoim domu.

W dzisiejszych czasach centralne odkurzacze to w zasadzie musthave każdego nowo budowanego domu dlatego bo to wygoda i prostota użytkowa.

Odkurzacz centralny a raczej system odkurzacza centralnego skalda się z:

  1. samego urządzenia odkurzacza umieszczonego najczęściej w garażu lub pomieszczeniu gospodarczym. To serce najeszgo systemu nazywamy jednostką centralną.
  2. wbudowanego w ściany domu system rur, którymi nasze zanieczyszczenia są transportowane do zbiornika w jednostce centralnej.

Dzięki temu rozwiązaniu nasi klienci dostają możliwość łatwiejszego odkurzania gdyż nie trzeba nosić ze sobą żadnego ciężkiego urządzenia, ani szukać gniazdek z prądem, a użytkownik obsługuje tylko lekką rurę ssącą centralnego odkurzacza oraz zestaw końcówek, które pomogą jeszcze bardziej efektywnie zająć się utrzymaniem porządku w domu.

Co wybrać? 
Porównanie dostępnych rozwiązań systemów odkurzaczy centralnych.

Zapraszam do porównania rozwiązań instalacji odkurzaczy centralnych i nie tylko. Postaram się do przejrzystego przedstawienia różnic kilku rozwiązań.

System odkurzacza centralnego ma swoje dwie wersje:

  1. tradycyjna instalacja. Wąż ssący o długości w większości przypadków 9m jest wpinany do gniazd ssących rozmieszczonych w całym domu. W przypadku takiego typu instalacji waz ssący ma swoje miejsce w pomieszczeniu gospodarczym i z tamtąd go wyjmujemy kiedy mamy posprzątać. Jeden z jego końców wpinamy do jednego z gniazd ssących i zaczynamy odkurzanie. Po tym musimy waz ssący odwiesić, czyli go zwinąć i odwiesić na swoje miejsce w domu.
  2. Instalacja z wciąganym wężem. Instalacja Retraflex.

Czym jest system Retraflex?

Retraflex to system który wąż ssący dosłownie w ciągu kilku sekund zasysa do wewnątrz ściany dzięki sile ssącej odkurzacza centralnego. Szybkie sprzątanie i a przede wszystkim szybkie chowanie węża ssącego dzięki systemowi RETRAFLEX jest niezwykle proste. Codzienne rutynowe nawyki sprzątania zostaną uproszczone dzięki dostępności odkurzacza centralnego i szybkości jego użycia. Wąż Retraflex chowa się wewnątrz instalacji ssącej, bez potrzeby stosowania żadnych dodatkowych mechanizmów i urządzeń.Czym jest system Retraflex?

Podpowiem czym kierować się aby dobrze wybrać system, który będzie pasował do Twoich potrzeb.

Masz pytania?
Oddzwonimy.
Masz pytania? Zostaw swój numer telefonu, Oddzwonimy.
Będziemy dzwonić z numeru telefonu 606 226 745
Klikając powyższy przycisk potwierdzasz, że podany numer telefonu należy do Ciebie i prosisz o kontakt telefoniczny z naszej strony.